PRESTIŹ, PROFESJONALIZM, PYSZNOŚCI

DLATEGO RADOŚNIE
TWORZYMY

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY MAMY WOLNY TERMIN?
ZADZWOŃ 606 675 775 LUB NAPISZ DO NAS.

shadow-ornament

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY MAMY WOLNY TERMIN?
ZADZWOŃ 606 675 775 LUB NAPISZ DO NAS.
Wierzymy, że nic 2 razy się nie zdarza. Dlatego z radością tworzymy Unikalną Obsługę Barmańską.

Uważaj! Tutaj możesz w 100% przekonać się do atrakcji pięknych i zasakująco smacznych koktajl tworzonych przez sympatycznych i profesjonalnych barmanów, pracujących na prestiżowych, efektownie oświetlonych barach.
Może zastawiasz się kim jesteśmy? Delektujemy się pyszną czekoladą i uśmiechniętymi ludzmi. Na co dzień nawiązujemy relacje za barami, prowadzimy szkolenia barmańskie, jesteśmy autorami książki "Tajemnice Pewności Barmana".
 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasz ulubiony koktajl to Fresa. Nasz 8 miesięczny pupil również ma tak na imię ;-)

Fresa Caipiroska

Czy poniższe koktajle wzbudzają Twoje zainteresowanie? Jeśli nie, nie czytaj dalej.

Fresa Pina Colada

Sex On The Beach

Mango Collins

Carpe Diem

Teraz możecie sprawdzić gdzie widzicie taki bar na Waszym wyjątkowym wydarzeniu.

Wzbudzające prestiżowe odczucia bary. 1 z 3 Najważniejszych czynników wyboru barmanów.

Sam zdecyduj czy wolisz aby Twoi barmani pracowali z uśmiechem za takimi stanowiskami, czy może widziałbyś ich za niskim stołem.

Angel Effect Bary z dumą służą na najważniejszych imprezach w Polsce. Pracując za nimi barmani obsługują gwiazdy. Dlatego również Tobie oferujemy ich prace. Dla nas jesteś gwiazdą. Dla nas Twoje cudowne wesele, radosna impreza firmowa, szalone wieczory panienskie czy kawalerskie to imprezy na szczycie życiowych wydarzeń!

Koktajle Weselne - Karta tworzona z Dbałością o każdy Szczegół.

60 koktajli do wyboru! Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami - napiszcie do nas. Otrzymacie od nas katalog koktajli, z którego swobodnie będziecie mogli stworzyć swoje weselne menu.

Różnorodne alkohole klasy premium, unikalne składniki bezalkoholowe, kwiaty jadalne i najpiękniejsze owoce świata - To nasi bohaterowie. Bez nich nie moglibyśmy tworzyć najlepszych koktajli. Z nimi możemy wszystko! ;-)

Dziękujemy im w tym miejscu. Truskawki, mango, marakuja, pitahaja, lychee, orchidea, róża, rum, wódka, tequila, gin, malibu, passoa, archers, blue curacao, mięta, pieprz, kardamon, limonki. Dziękujemy!

Prezent na pamiątkę naszej współpracy! ;-)

Na pamiątkę naszej udanej współpracy otrzymacie od nas prezent. Poradnik napisany przez Daniela, dzięki któremu wspominając nasze koktajle będziecie mogli w domowym zaciszu je odtwarzać samodzielnie.

Zaufali nam. Teraz ufają w 100%

164 Pary Młode

To przyjemność pracować dla zakochanych. To przyjemność współtworzyć jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Dlatego z przyjemnością realizujemy obsługę barmańską na przyjęciach weselnych oraz poprawinach.

42 Firmy

Coraz więcej firm nastawia się na radosne imprezy firmowe. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć w tej integracyjnej, czasem szalonej atmosferze ;-)

32 osoby celebrujące wyjątkowe okazje

Pełne zabawy urodziny, wyjątkowe rocznice, święta pięknych miejscowości i wiele innych. Każda okazja jest dobra aby dobrze się bawić z pysznymi koktajlami.

1200 studniówkowiczów

Młodzi łamią schematy i stereotypy. Odwieczny dylemat czy pić czy nie pić na studniówce znalazł kompromisowe rozwiązanie. Pyszne bezalkoholwe drinki i światowej klasy koktajle, które wprawiają w miły nastrój.

Aby usprawnić kontakt proszę o podanie:
- terminu wesela (43% dat na ten rok mamy już w pełni zajętych)
- miejscowości przyjęcia
- ilość planowanych gości
- jak dobrze chcecie się bawić ;-)