To był najpiękniejszy dzień w Waszym życiu ?
Nasi barmani spisali się na mistrzowski medal?
Napisz do nas. Podzielimy się Waszymi opiniami, tutaj.

Natalia Waligóra, Otwock 07.06.14

Witaj, Bardzo Ci dziękuję za super obsługę. Goście byli zachwyceni drinkami i mówili, że jesteście bardzo miłymi barmanami:)


Szkoda, że nie udało się nam dłużej porozmawiać, ale na pewno będę Was polecać:). Super robota.


Pozdrawiam Natalia

Łukasz Malicki , Żywiec 26.04.14

Dziękujemy Wam za spisanie się na medal. Goście wychwali Wasze drinki i przez całe poprawiny wspominali jak było z Wami miło. Dziękujemy również za zawsze miły kontakt.


Pozdrawiamy. Państwo Maliccy

Agata i Krystian Śmiałek , Gdów, 19.04.14

Gorąco polecamy Angel Effect Bar i Daniela. Chłopaki wiedzą jak oczarować gości. Naszych oczarowali w 100%. Nawet bardziej konserwatywna część gości uległa ich magii.


Z pozdrowieniami z Gdowa, Państwo Śmiałkowie :)

Lucjan i Magdalena Bożek , Katowice

Wow faktycznie nasi goście byli bardzo szczęśliwi z Waszej obecności. Kolejka do baru, mówiła sama za siebie. Jesteście najlepszymi barmanami jakich znam. Dziękuje.


Lucian i Magdalena Bożek

Anna i Michał Bielscy

Dziękujemy za uświetnienie naszego przyjęcia! Gorąco będziemy Was polecać. Jesteście super barmanami!

Vinicio Pajaro

Dziękujemy za uatrakcyjnienie naszego dnia kobiet. Koktajle były boskie!

Ewelina Bogusz

Gorąco polecamy Angel Effect Bar! Daniel to super człowiek i widać na każdym kroku, że wkłada całe serce w prace za barem oraz stworzenie barów w różnych miejscach. U nas spisał się na 10!

Agata Liczko , Wieczór Panienski, Kraków ;-)

Moja siostra do dzisiaj dziękuje mi za wieczór panienski. Była bardzo zadowolona z Waszej obecności. Podświetlany bar w ogrodzie prezentował się bajecznie.
Nie muszę nawet o tym pisać, bo sami wiecie jak było ;-) Chyba, Wy w największym stopniu - bo nas poniosły Wasze koktajle. :-) :-)
Do następnego!

Kasia , Olkusz, 10.05.14

Daniel, to było mistrzostwo:) Bardzo Wam dziękujemy za uświetnienie naszego przyjęcia weselnego. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mam nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy ;)


Pozdrawiam Serdecznie


Kasia

Bogdan Książek, Kielce 24.05.14

Jestem dumny z mojego syna, spisał się w tym dniu na 6. Barmani z Angel Effect Bar również. To było cudowne przyjęcie. Dziękujemy Wam za uświetnienie go tymi pysznymi drinkami. Goście ciągle je chwalili. Do zobaczenia w przyszłości.


Pozdrawiam Bogdan

Konrad i Paulina Michalscy , Kraków

Dziękujemy. Jesteście goście :-). Jesteśmy dumni, że mogliśmy sprawdzić Wasze usługi. Wasze koktajle i bary są na światowym poziomie. Wy również jesteście ekstra.


Konrad i Paulina Michalscy

Krzysztof Wójcik , Zakopane

Nie byłem przekonany co do pomysłu mojej narzeczonej. Jednak żona miała racje. Było warto zainwestować w Was! Dziękujemy. Może zdradzicie nam jak robić tak pyszne drinki?


Krzysiek

Andżelika i Bartek Pruszkowscy , Warszawa

Już nie możemy się doczekać kiedy znowu Was zobaczymy. Nasza przyjaciółka ma wesele za 3 miesiące, może również zdecyduje się na tak wspaniałą atrakcje jaką są Wasze koktajle i Wy chłopaki.


Andżelika i Bartek Pruszkowscy

Matylda Buszek , Wesele, Gdów

Dziękujemy! Byliście niesamowici. Bije od Was ciepło i radość z tworzenia koktajli. Niemal wszyscy goście mówili "To był doskonały pomysł i świetne urozmaicenie wznoszenia toastów"
Jeśli zastanawiacie się czy warto mieć na swoim przyjęciu barmanów z Angel Effect Bar - WARTO!! ;-)

Monika , Wesele, Krynica-Zdrój

Moja teściowa zawsze miała problem z zabawą, raczej należy do sztywnych osób. Jednakże na moim weselu nigdy lepiej się nie bawiła ;-) A to dzięki drinkom z Angel Effect Baru. Ten widok był bezcenny! Nie wspominając o pozostałych gościach, którzy również byli bardzo pozytywnie zaskoczenii Waszą obecnością.

Pozdrawiamy
Monika i Łukasz,